Elektrėnai Tourism Information Center

House of Sparkles

Rural tourism homesteads

House of Sparkles is located in Elektrėnai and offers free parking. Guests are invited to relax in the jacuzzi.

 • All rooms have a seating area and a dining area.
 • Guests can relax on the terrace.
 • During your stay you can spend time in the garden and use the barbecue facilities, and kayaking is possible in the surrounding area.
 • Trakai is 29 km away and the nearest airport, Kaunas, is 55 km away.
 • We speak your language!

 

Facilities

Fishing
Sauna
Basketball / volleyball court
Car parking lot
Hot tub
Terrace

Reviews

Comment
 • Ak
  Akvile
  2021-11-02

  Su aplinka viskas gerai, su pačia sodyba irgi viskas gerai, BET šeimininkai tai tragedija, slankioja visą vakarą aplinkui sodyba, nuo pat ryto irgi, malonumo jokio, atsipalaiduoti irgi neįmanoma kai jie visur šalia. Šeimininkų šunys nuo ryto zuja aplinkui, ne visiems patinka šunys ypač svetimi. Tai išvada paprasta sodyba liuks, šeimininkams didelis minusas.

 • Mo
  Monika
  2020-12-26

  Turėjome šventę 2020 vasarą, vieta graži, tvarkinga, vandens tvenkiniai šalia. 12-os vietų namelis taip pat sutvarkytas, kurį ir nuomavome nakčiai. Viskas kaip ir būtų ok, na bet šeimininkų nesvetingumas ir perdėtas taisyklių rinkinys suaugusiems tvarkingiems svečiams tiesiog gadino nuotaiką ir neleido pilnai atsipalaiduoti. Jau atvykus jaunosios prižiūrėtojos (kaip suprantu - savininkų dukros) buvo pasakyta, kad rankšluosčiais negalima šluostytis veido, ypač merginoms, kad neliktų tušo žymių. :D Dar tokių bairių nesu girdėjusi niekur, nei keliaujant Lietuvoje, nei užsienyje. Suprantu būna, kai matosi, jog "chebrytė" gali būti įtartina, tačiau mūsų grupė ramiai leidome laiką, tačiau ir tai besakant tostą savo brangiesiems svečiams iš už niekur išlindo savininkas ir bandė kažką tvarkyti šalia. Tad norint turėti jaukią šventę labai rekomenduoju įsivertinti, pakalbėti su savininkais iš anksto, kokių taisyklių ir kiek privatumo galės suteikti savo svečiams. Dėl minėtų dalykų nei aš, nei mano svečiai nenorėtume grįžti.