Туристический информационный центр Электренай

Дом блесток

Усадьбы сельского туризма

Контакты

Как с нами связаться?:

Гостевой дом House of Sparkles расположен в городе Электренай. К услугам гостей бесплатная парковка. Гости могут расслабиться в джакузи.

 • Во всех номерах есть гостиный уголок и обеденная зона.
 • Гости могут отдохнуть на террасе.
 • Во время вашего пребывания вы можете провести время в саду и воспользоваться принадлежностями для барбекю. В окрестностях можно заняться каякингом.
 • Город Тракай находится в 29 км, а ближайший аэропорт, Каунас, - в 55 км.
 • Мы говорим на вашем языке!

 

сооружения

Рыбалка
Сауна
Баскетбол / волейбольная площадка
Площадка для стоянки автомобилей
Чан
Терраса

Отзывы

Комментарий
 • Ak
  Akvile
  2021-11-02

  Su aplinka viskas gerai, su pačia sodyba irgi viskas gerai, BET šeimininkai tai tragedija, slankioja visą vakarą aplinkui sodyba, nuo pat ryto irgi, malonumo jokio, atsipalaiduoti irgi neįmanoma kai jie visur šalia. Šeimininkų šunys nuo ryto zuja aplinkui, ne visiems patinka šunys ypač svetimi. Tai išvada paprasta sodyba liuks, šeimininkams didelis minusas.

 • Mo
  Monika
  2020-12-26

  Turėjome šventę 2020 vasarą, vieta graži, tvarkinga, vandens tvenkiniai šalia. 12-os vietų namelis taip pat sutvarkytas, kurį ir nuomavome nakčiai. Viskas kaip ir būtų ok, na bet šeimininkų nesvetingumas ir perdėtas taisyklių rinkinys suaugusiems tvarkingiems svečiams tiesiog gadino nuotaiką ir neleido pilnai atsipalaiduoti. Jau atvykus jaunosios prižiūrėtojos (kaip suprantu - savininkų dukros) buvo pasakyta, kad rankšluosčiais negalima šluostytis veido, ypač merginoms, kad neliktų tušo žymių. :D Dar tokių bairių nesu girdėjusi niekur, nei keliaujant Lietuvoje, nei užsienyje. Suprantu būna, kai matosi, jog "chebrytė" gali būti įtartina, tačiau mūsų grupė ramiai leidome laiką, tačiau ir tai besakant tostą savo brangiesiems svečiams iš už niekur išlindo savininkas ir bandė kažką tvarkyti šalia. Tad norint turėti jaukią šventę labai rekomenduoju įsivertinti, pakalbėti su savininkais iš anksto, kokių taisyklių ir kiek privatumo galės suteikti savo svečiams. Dėl minėtų dalykų nei aš, nei mano svečiai nenorėtume grįžti.