Elektrėnų turizmo informacijos centras

Sodyba „Žiburiai“

Kaimo turizmo sodybos

Elektrėnuose įsikūrusiame vasarnamyje „House of Sparkles“ galėsite nemokamai pasistatyti automobilius. Svečiams siūloma atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje.

 • Visuose numeriuose įrengtos svetainės erdvės ir valgomojo zonos.
 • Svečiai gali ilsėtis terasoje.
 • Viešnagės metu galėsite leisti laiką sode ir naudotis kepsnine, o apylinkėse siūloma plaukioti baidarėmis.
 • Trakai yra už 29 km, o artimiausias, Kauno, oro uostas – už 55 km.
 • Mes kalbame jūsų kalba!

 

Patogumai

Žvejyba
Pirtis
Krepšinio / tinklinio aikštelė
Automobilių stovėjimo aikštelė
Kubilas
Terasa

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Ak
  Akvile
  2021-11-02

  Su aplinka viskas gerai, su pačia sodyba irgi viskas gerai, BET šeimininkai tai tragedija, slankioja visą vakarą aplinkui sodyba, nuo pat ryto irgi, malonumo jokio, atsipalaiduoti irgi neįmanoma kai jie visur šalia. Šeimininkų šunys nuo ryto zuja aplinkui, ne visiems patinka šunys ypač svetimi. Tai išvada paprasta sodyba liuks, šeimininkams didelis minusas.

 • Mo
  Monika
  2020-12-26

  Turėjome šventę 2020 vasarą, vieta graži, tvarkinga, vandens tvenkiniai šalia. 12-os vietų namelis taip pat sutvarkytas, kurį ir nuomavome nakčiai. Viskas kaip ir būtų ok, na bet šeimininkų nesvetingumas ir perdėtas taisyklių rinkinys suaugusiems tvarkingiems svečiams tiesiog gadino nuotaiką ir neleido pilnai atsipalaiduoti. Jau atvykus jaunosios prižiūrėtojos (kaip suprantu - savininkų dukros) buvo pasakyta, kad rankšluosčiais negalima šluostytis veido, ypač merginoms, kad neliktų tušo žymių. :D Dar tokių bairių nesu girdėjusi niekur, nei keliaujant Lietuvoje, nei užsienyje. Suprantu būna, kai matosi, jog "chebrytė" gali būti įtartina, tačiau mūsų grupė ramiai leidome laiką, tačiau ir tai besakant tostą savo brangiesiems svečiams iš už niekur išlindo savininkas ir bandė kažką tvarkyti šalia. Tad norint turėti jaukią šventę labai rekomenduoju įsivertinti, pakalbėti su savininkais iš anksto, kokių taisyklių ir kiek privatumo galės suteikti savo svečiams. Dėl minėtų dalykų nei aš, nei mano svečiai nenorėtume grįžti.