„Išsipildymo akcija“

„Išsipildymo akcija“ – didžiausias televizijos paramos projektas Lietuvoje, kuris šiemet bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas iš Elektrėnų ledo rūmų. Elektrėnų savivaldybės administracija yra viena iš šio renginio rėmėjų. Besiruošiant projektui lapkričio 29 d. 19 val. Elektrėnų ledo rūmai bus apšviesti. Kviečiame pasigrožėti!

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamas paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Per visus akcijos gyvavimo metus geros valios žmonės paaukojo daugiau nei 10 mln. eurų. Už suaukotas lėšas vaikų globos namų auklėtiniai ir kiti likimo nuskriausti vaikai gavo reikalingą gydymą bei būtiniausią pagalbą. Vaikams nupirkti vaistai, atliktos operacijos, nupirkta medicininė įranga, pagerinta buitis ir suteikta papildoma reabilitacija.

„Išsipildymo akcija“ pavirto į reiškinį, kuris tapo žinomas ir mėgstamas daugelio Lietuvos žmonių – ji tapo mūsų visų. Kasmet visuomenė buriama bendriems tikslams, bendrai misijai padėti Lietuvos vaikams.

IŠSIPILDYMO AKCIJOS 2021 TIKSLAI:

• Finansinė parama „Išsipildymo akcijos 2021“ istorijų herojams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba;
• Parama gydymo ir slaugymo įstaigų medicininei įrangai bei priemonėms, kurioms nepakanka valstybės lėšų, įsigyti;
• Fizinėms ir psichologėms sveikatinimosi programoms, skirtoms sunkiai sergantiems vaikams bei jų šeimoms;
• Parama vaikų ir jaunimo socializacijos ir mentorystės projektams.

Nuoširdžiai kviečiu visus Elektrėnų savivaldybės gyventojus bei juridinius asmenis prisidėti prie „Išsipildymo akcijos 2021“ kilnių tikslų.

Parodykime visai Lietuvai, kad Elektrėnų savivaldybėje gyvena jautrūs ir kilnūs žmonės, o verslą vysto socialiai atsakingi verslininkai. Visi kartu galime padaryti daugiau ir susitelkti geriems darbams, todėl kviečiu finansinę paramą pervesti į Elektrėnų savivaldybės administracijos paramos fondą „Išsipildymo akcija“ a. s. LT76 7044 0600 0171 2817, AB SEB bankas, banko kodas 70440, nurodant paskirtyje „Išsipildymo akcijai“.

Visa gauta parama bus pervesta į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą kaip viena Elektrėnų savivaldybės gyventojų ir juridinių asmenų parama, o bendras paramos dydis bus paviešintas.

Drauge galime daugiau! Juk gerumu dalintis gera!

Ačiū už Jūsų gerumą!

Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis

Atsiliepimai

Komentuoti