„Veiksmo diena“ Elektrėnuose

„Veiksmo diena“ Elektrėnuose

2018m. Lapkričio 8 d. visas jaunimas turintis idėjų, ką galima Elektrėnų savivaldybėje padaryti geriau rinkosi į „Veiksmo dieną“ Elektrėnų savivaldybėje.

Dienos pradžioje miesto meras K. Vaitukaitis sakė kalba „Veiksmo dienos“ atidarymo proga. Visa dieną jaunimas turėjo 5 susitikimus su tarybos nariais bei administracijos darbuotojais. Pirmųjų 4 susitikimų metu visos 4 komandos aptarinėjo savo idėjas nuomonės, pasiūlymus dėl projekto temų, diskutavo su savivaldybės tarybos nariais, bei administracijos darbuotojais,  kūrė projektus, ruošė jų paraiškas, bei sudarinėjo biudžetus projektams. 

Penktasis susitikimas buvo skirtas kontr.-argumentų kitiems projektams surašymas ir  pasiruošimui specialiam „Jaunimo tarybos” posėdžiui, kurio metu visų 4 komandų atstovai pristatinėjo savo projektus: Jungtinė Semeliškių gimnazijos ir Kietaviškių mokyklos komanda su projektu „Jaunimo erdvė“, Vievio gimnazija su projektu „Chill zona“, Elektrėnų „Versmės“ gimnazija su projektu „Elektrėnai rieda“, Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazija su projektu „Sakurų alėja“.  Po visų pristatymų vyko 2 etapų balsavimas, po kurių paaiškėjo, kad geriausia idėja buvo išrinkta Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijos  komandos „Sakurų alėja“, Elektrėnų savivaldybė idėjos įgyvendinimui skyrė 500€. 

Taigi, visi nekantriai laukiame pokyčių Elektrėnų savivaldybėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *