Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė 2020

Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė 2020

Informacija apie Šv. Jokūbo kelią Lietuvoje ir Elektrėnuose:

Elektrėnų turizmo ir informacijos centras info@visit-elektrenai.lt

Registracijos anketa spausti čia

Skiriama Švento Jokūbo keliui Camino de Santiago ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto 30 – mečiui

Pagrindine Šv. Jokūbo kelio idėja siekiama skatinti vietos gyventojų domėjimąsi krikščioniškosiomis Europos šaknimis, religija ir kultūra, tradicijomis ir paveldu, didinti su Lietuvos ir bažnyčios istorija susijusių objektų lankomumą ir žinomumą.

Elektrėnų savivaldybė nuo 2018 metų yra Lietuvos Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacijos narė, todėl kviečiame vyresniųjų klasių mokinius, mokytojus bei tėvus jungtis į šių metų Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetę Elektrėnų savivaldybėje.

Šios jaunimo akcijos tikslas – atrasti Šv. Jokūbo kelius savoje ir kaimyninėse savivaldybėse, aplankyti šventoves, kultūros paveldo, istorijos objektus.

Kiekvienas estafetės dalyvis gaus Šv. Jokūbo kelio ambasadoriaus sertifikatą.

Estafetės pradžia – Daugirdiškių dvarvietė, birželio 12 dieną 10 valandą. Estafetė truks apie 4 – 5 valandas.

Vienam estafetės etapui įveikti pakaks pusdienio, o atstumas, kurį teks įveikti žygio dalyviams, apims apie 15 kilometrų.

Prašome iki birželio 6 d. užsiregistruoti parašant laišką Elektrėnų turizmo informacijos centrui arba užpildant registracijos anketą. Rašant elektroninį laišką reikia  paminėti mokyklos pavadinimą, vardą bei pavardę, ar esate mokiniai, mokytojai, tėvai (globėjai).

Prašome šia iniciatyva pasidalyti elektroniniuose dienynuose, interneto svetainėse, pranešti apie estafetę savivaldybės jaunimui, tėvams bei mokytojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *