Aktyvios pramogos

Elektrėnų sporto centras

Baseino tipas sportinis: 8 plaukimo takeliai, kurių ilgis 50 m. Elektrėnų baseino pastate veikia pirčių kompleksas, kurį sudaro suomiška ir rusiška pirtys, šildomas baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis. 

Vis spartėjant gyvenimo tempui ir patiriant nuolatinį stresą, žmogui būtina atgauti jėgas ir atsipalaiduoti, o tai galima padaryti tik pirtyje. Pirčių kompleksas yra šalia ledo rūmų.

Draugystės g. 20, LT-26115 Elektrėnai
Telefonas (8 528) 39 578
Faksas (8 528) 39 578
El. paštas info@esportocentras.lt

Ledo rūmai

Apsilankyti Ledo rūmuose tiesiog privaloma! Norėtumėte pasitikrinti čiuožinėjimo įgūdžius? 

Ar mieliau pasirinktumėte stebėti ledo ritulio ar dailiojo čiuožimo varžybas?

Nuotykiu akademija

Nuotykių akademija savo svečiams siūlo susipažinti su indėnų gyvenimo ypatumais, surengti originalią šventę vaikams, draugams ar kolektyvui, sudalyvauti miškuose rengiamose komandos vienijimo programose. 

Taip pat kviečiame pasigrožėti sodybą supančia ypatinga gamta – atvykusiems rengiami pasivaikščiojimai po Neries regioninį parką, prie grožio šaltinio.

Suplės - irklenčių nuoma

Su pavasario vėju į Elektrėnus atpūtė naujos pramogos! Pasiilgote vandens pramogų? Mėgstate aktyvų laisvalaikį? Domitės naujovėmis? Kviečiame visus norinčius išbandyti  SUP irklentes  ir nuotaikingai praleisti laiką!

Taip pat kviečiame pasigrožėti sodybą supančia ypatinga gamta – atvykusiems rengiami pasivaikščiojimai po Neries regioninį parką, prie grožio šaltinio.

Sostinių golfo klubas

Kadaise šiose kalvose, laukuose ir miškeliuose medžiojo Kernavės ir Senųjų Trakų didikai, šiandien šiuo gamtos stebuklu gali gėrėtis Lietuvos ir viso pasaulio golfo žaidėjai.

 

Vandens pramogos „Extreme delight“

 ExtremeDelight.lt – jaunų profesionalų komanda, organizuojanti ir realizuojanti įvairaus pobūdžio, masto renginius, garantuojančius teigiamas emocijas ir ilgai neišblėstančius įspūdžius!
 
Besąlygiškai įsiklauso į savo kliento poreikius bei pageidavimus ir tik tuomet pasiūlo tokią renginio koncepciją, kuri visapusiškai atitiktų užsakovo norus, o įgyvendinus renginį – viršytų visus lūkesčius.

Flyboard Elektrėnai

Greitis, bangos, laisvės pojūtis, adrenalinas ir puikios emocijos, kurių neįmanoma pamiršti! 

Visi kada nors svajojo pasijusti, turintys supergalių…

Gera žinia – svajonės pildosi! Su vandens skraidykle „Flyboard“ galima nerti į vandenį ir iškilti į 10 metrų aukštį! Tereikia įsispirti į specialią įrenginio avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai. Pūstuvus vandeniu maitina vandens motociklo variklis – būtent ši srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą.

Taip pat čia rasite:

  • Irklentes,
  • Banglentę (wakeboard)
  • Vandens slides
  • Bei kitas vandens pramogas

Vandenlenčių parkas „AWAY“

Vandenlenčių parkas buvo įkurtas 2018 metais, naudojant geriausio pasaulyje gamintojo UNIT Parktech AG figūras, kurių yra 12 per abi sistemas. Didelis dėmesys ir investicijos buvo skirtos infratruktūrai: 1000 kvadratinių metrų terasa, dušai, persirengimo kabinos su spintelėmis, wc.  AWAY vandenlenčių parko sistema yra viena ilgiausių Lietuvoje – atstumai tarp bokštų yra 250 metrų. 

Aplinka yra draugiška ir šeimoms su vaikais: parke yra vaikų žaidimų namelis su čiuožykla, smėlio dėžė ir kiti įvairūs žaislai. 

Parko teritorijoje veikia picerija, čia visuomet galite užsukti ne tik pavalgyti, bet ir išgerti kavos. Prekiaujame vandenlenčių sporto įranga. Be viso to galite išsinuomoti irklentes bei katerį.