Aktyvios pramogos

Elektrėnų sporto centras

Baseino tipas sportinis: 8 plaukimo takeliai, kurių ilgis 50 m. Elektrėnų baseino pastate veikia pirčių kompleksas, kurį sudaro suomiška ir rusiška pirtys, šildomas baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis.

Vis spartėjant gyvenimo tempui ir patiriant nuolatinį stresą, žmogui būtina atgauti jėgas ir atsipalaiduoti, o tai galima padaryti tik pirtyje. Pirčių kompleksas yra šalia ledo rūmų.Draugystės g. 20, LT-26115 Elektrėnai
Telefonas (8 528) 39 578
Faksas (8 528) 39 578
El. paštas info@esportocentras.lt


Tinklapis


Ledo rūmai

Apsilankyti Ledo rūmuose tiesiog privaloma! Norėtumėte pasitikrinti čiuožinėjimo įgūdžius?

Ar mieliau pasirinktumėte stebėti ledo ritulio ar dailiojo čiuožimo varžybas?
Nuotykiu akademija

Nuotykių akademija savo svečiams siūlo susipažinti su indėnų gyvenimo ypatumais, surengti originalią šventę vaikams, draugams ar kolektyvui, sudalyvauti miškuose rengiamose komandos vienijimo programose.

Taip pat kviečiame pasigrožėti sodybą supančia ypatinga gamta – atvykusiems rengiami pasivaikščiojimai po Neries regioninį parką, prie grožio šaltinio.


Tinklapis


Suplės – irklenčių nuoma

Su pavasario vėju į Elektrėnus atpūtė naujos pramogos! Pasiilgote vandens pramogų? Mėgstate aktyvų laisvalaikį? Domitės naujovėmis? Kviečiame visus norinčius išbandyti  SUP irklentes  ir nuotaikingai praleisti laiką!

Taip pat kviečiame pasigrožėti sodybą supančia ypatinga gamta – atvykusiems rengiami pasivaikščiojimai po Neries regioninį parką, prie grožio šaltinio.


Tinklapis
Sostinių golfo klubas

Kadaise šiose kalvose, laukuose ir miškeliuose medžiojo Kernavės ir Senųjų Trakų didikai, šiandien šiuo gamtos stebuklu gali gėrėtis Lietuvos ir viso pasaulio golfo žaidėjai.
 


Tinklapis


Vandens pramogos „Extreme delight“

 ExtremeDelight.lt – jaunų profesionalų komanda, organizuojanti ir realizuojanti įvairaus pobūdžio, masto renginius, garantuojančius teigiamas emocijas ir ilgai neišblėstančius įspūdžius! Besąlygiškai įsiklauso į savo kliento poreikius bei pageidavimus ir tik tuomet pasiūlo tokią renginio koncepciją, kuri visapusiškai atitiktų užsakovo norus, o įgyvendinus renginį – viršytų visus lūkesčius.


Tinklapis