Aktyvios pramogos

Elektrėnų sporto centras

Baseino tipas sportinis: 8 plaukimo takeliai, kurių ilgis 50 m. Elektrėnų baseino pastate veikia pirčių kompleksas, kurį sudaro suomiška ir rusiška pirtys, šildomas baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis. 

Vis spartėjant gyvenimo tempui ir patiriant nuolatinį stresą, žmogui būtina atgauti jėgas ir atsipalaiduoti, o tai galima padaryti tik pirtyje. Pirčių kompleksas yra šalia ledo rūmų.

Draugystės g. 20, LT-26115 Elektrėnai
Telefonas (8 528) 39 578
Faksas (8 528) 39 578
El. paštas info@esportocentras.lt

Elektrėnų ledo arena

Apsilankyti Ledo rūmuose tiesiog privaloma! Norėtumėte pasitikrinti čiuožinėjimo įgūdžius? 

Ar mieliau pasirinktumėte stebėti ledo ritulio ar dailiojo čiuožimo varžybas?

Vandenlenčių parkas „AWAY“

Vandenlenčių parkas buvo įkurtas 2018 metais, naudojant geriausio pasaulyje gamintojo UNIT Parktech AG figūras, kurių yra 12 per abi sistemas. Didelis dėmesys ir investicijos buvo skirtos infratruktūrai: 1000 kvadratinių metrų terasa, dušai, persirengimo kabinos su spintelėmis, wc.  AWAY vandenlenčių parko sistema yra viena ilgiausių Lietuvoje – atstumai tarp bokštų yra 250 metrų. 

Aplinka yra draugiška ir šeimoms su vaikais: parke yra vaikų žaidimų namelis su čiuožykla, smėlio dėžė ir kiti įvairūs žaislai. 

Parko teritorijoje veikia picerija, čia visuomet galite užsukti ne tik pavalgyti, bet ir išgerti kavos. Prekiaujame vandenlenčių sporto įranga. Be viso to galite išsinuomoti irklentes bei katerį.

Nuotykiu akademija

Nuotykių akademija savo svečiams siūlo susipažinti su indėnų gyvenimo ypatumais, surengti originalią šventę vaikams, draugams ar kolektyvui, sudalyvauti miškuose rengiamose komandos vienijimo programose. 

Taip pat kviečiame pasigrožėti sodybą supančia ypatinga gamta – atvykusiems rengiami pasivaikščiojimai po Neries regioninį parką, prie grožio šaltinio.

Sostinių golfo klubas

Kadaise šiose kalvose, laukuose ir miškeliuose medžiojo Kernavės ir Senųjų Trakų didikai, šiandien šiuo gamtos stebuklu gali gėrėtis Lietuvos ir viso pasaulio golfo žaidėjai.

 

Vandens pramogos
„Extreme delight“

 ExtremeDelight.lt – jaunų profesionalų komanda, organizuojanti ir realizuojanti įvairaus pobūdžio, masto renginius, garantuojančius teigiamas emocijas ir ilgai neišblėstančius įspūdžius!
 
Besąlygiškai įsiklauso į savo kliento poreikius bei pageidavimus ir tik tuomet pasiūlo tokią renginio koncepciją, kuri visapusiškai atitiktų užsakovo norus, o įgyvendinus renginį – viršytų visus lūkesčius.

Flyboard
Elektrėnai

Greitis, bangos, laisvės pojūtis, adrenalinas ir puikios emocijos, kurių neįmanoma pamiršti! 

Visi kada nors svajojo pasijusti, turintys supergalių…

Gera žinia – svajonės pildosi! Su vandens skraidykle „Flyboard“ galima nerti į vandenį ir iškilti į 10 metrų aukštį! Tereikia įsispirti į specialią įrenginio avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai. Pūstuvus vandeniu maitina vandens motociklo variklis – būtent ši srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą.

Taip pat čia rasite:

  • Irklentes,
  • Banglentę (wakeboard)
  • Vandens slides
  • Bei kitas vandens pramogas

SPEEDWAY
kartodromas

Speedway – tai naujausias atviras kartodromas Lietuvoje. Kartodromo trasa unikali – jos ilgis net 900 m, plotis 8 m ir tai vienintelė trasa Lietuvoje su žymiais reljefo pokyčiais bei neigiamo pasvyrimo kampo posūkiu. Galimos kelios trasos konfigūracijos. Trasa suprojektuota tikram kartingo malonumui: čia surinkti visi smagiausi posūkiai, o galimybės tobulėti joje neribotos. 
Klientams siūlome įvairios technikos. Kartodrome yra galimybė išbandyti standartinius 9AG kartus, o labiau įgudusiems – galingesnius 13AG kartus.
Kviečiame apsilankyti po vieną ar su draugais, organizuoti renginius įmonėms ar privačius vakarėlius pagal poreikį visus metus – tiek vasarą, tiek ir žiemą! 
Pasitikrinti trasos užimtumo grafiką, rezervuoti važiavimus ar įsigyti kuponų važiavimams galite svetainėje www.speedway.lt.

Wind Port

Wind Port – didžiausias vandens sporto ir pramogų uostas Baltijos šalyse.

Nepakartojamos pramogos ant didžiausių Baltijos šalyse vandens batutų, pasiplaukiojimai kanojomis, irklentėmis ar sportiniu kateriu. Ekstremalių pramogų mėgėjai galės išbandyti vandens slides ir slalomą ant bangos, kurią daro specialus „wakeboard“ kateris.

Abejingi uostui neliks ir ramaus poilsio mėgėjai. Elektrėnų marių ramybė ir vandens susiliejimas su dangumi, užburs ir nuramins kiekvieną. Mėgautis poilsiu kviečiame mūsų smėlio paplūdimyje, patogiai įsitaisius ant paplūdimio gultų.

Draugų kompanijoms, šeimoms, patiks laiką leisti žaidžiant smėlio tinklinį, gaminant maistą ant mūsų grilių ar tiesiog ilsintis uoste.

Elve8 Cable Park

Puiki ir nauja vandenlenčių sporto ir aktyvaus laisvalaikio vieta Šiemečio ežero pakrantėje. Dvi minutės kelio nuo Vievio, dešimt minučių nuo Trakų ir tik pusvalandis nuo Vilniaus centro. 

Elev8 Cable Park Jūsų patogumui įrengėme dvi vandenlenčių sistemas, o smagumui – šešias slydimo figūras. Tinginiaujantys galės smagiai laiką leisti mūsų 300 kv. m. terasoje arba maudytis sutvarkytame paplūdimyje. 

Į šį parką sudėjome savo širdis, todėl tikimės, jog čia jausitės jaukiai. Tebūnie tai būna mėgstamiausia Jūsų vasaros pramogų vieta. Mūsų vandenlenčių parkas laukia tiek pradedančiųjų, tiek pažengusių vandenlenčių sporto meistrų. 

Atvykite su mažaisiais šeimos nariais, Jūsų vaikučiams įrengėme žaidimų aikštelę. Kiek paūgėjusius mokysime stotis ant vandenlentės ir skrieti vandens paviršiumi visai kaip jų tėveliai

Dinaminis labirintas

Elektrėnų fontano “Dinaminis labirintas” sistemą sudaro taisyklinga kvadrato forma išdėstyti nerūdijančio plieno purkštukų kolektoriai su vandens purkštukais (720 vnt.) ir integruotais LED šviestuvais (50 vnt.).

Fontano aikštės užimamas plotas 8×8 m su buferiniu plotu. Fontanas formuoja vertikalias vandens sroves, kurių maksimalus aukštis 2 m. Vandens srovių aukštis kintamas. Kiekviena purkštukų kolektoriaus ir jo apšvietimas (grupė ar pavieniai) gali veikti individualiai nuo kitų, tiek ir kartu – sinchroniškai. Taip sukuriant labirinto efektą.

Fontanas veikia nuo 10.00 iki 23.00 val.

Adresas: Rungos g. 5, Elektrėnai

Nuot. aut. V. Komisarenkiene, Nikolajus Nikiforovas.